andritz_logo.png, 23kB

ANDRITZ Slovakia s.r.o.

Knowledge makes the difference

Vážení priaznivci behu, spoločnosť ANDRITZ Slovakia s.r.o. usporiada 4. ročník behu

ANDRITZ CUP 2018

dátum:
2. júna. 2018 - sobota (zmena!)
miesto:
Námeste Slobody Humenné
štartovné:
0 € (zadarmo)
prezentácia:
13:00 - 14:45 ZŠ Kudlovská
štart:
14:00 žiaci, 15:00 dospelí

Pobeží sa 1 km okruh po pešej zóne v Humennom. Štart a cieľ pri Fontáne lásky. Meranie elektronicky čipovou technológiou.

KategórieMuži a chlapciŽeny a dievčatá
ročník 2013 a mladší100 m100 m
ročníky 2011 - 2012200 m200 m
ročníky 2009 - 2010400 m400 m
ročníky 2007 - 2008600 m600 m
ročníky 2005 - 2006800 m800 m
ročníky 2003 - 20041000 m1000 m
Dorastenci, juniori a dospelí5000 m5000 m
Podrobné propozície (PDF)
Informácie o spracovaní osobných údajov
Kontakt: ANDRITZ Slovakia s.r.o. - 0905 544 276, matej.filcak@andritz.com
Pozor zmena! Z organizačných dôvodov sa termín pretekov presúva z pôvodného termínu 3.6.2018 na 2.6.2018
 
 Registrácia 
 

Zoznam účastníkov

RiadokMenoPohlavieKategóriaKlub/Mesto
1Matej FilčákmužA - muži, rok narodenia 1979-1998ANDRITZ Humenné
2Miroslav PaulikmužB - muži, rok narodenia 1969-1978Humenné
3Štefan SuvákmužA - muži, rok narodenia 1979-1998Kriwo team Jantex Humenne
4Martin FilčákmužCH4 - chlapci, ročníky narodenia 2007-20081. AK Humenné
5Alica FilčákováženaD4 - dievčatá, ročníky narodenia 2007-2008ZŠ Laborecká Humenné
6Ján KuchtaninmužA - muži, rok narodenia 1979-1998Kriwo Team Jantex Humenné
7Ladislav RarogmužA - muži, rok narodenia 1979-1998ANDRITZ Humenné
8Ľudovít JenčíkmužB - muži, rok narodenia 1969-1978Humenné
9Ivana JenčíkováženaF - ženy, rok narodenia 1978 a staršieHumenné
10Tomáš JenčíkmužJuniori - muži, ročníky narodenia 1999-2000Humenné
11Martin KozákmužA - muži, rok narodenia 1979-1998ANDRITZ Humenné
12Martin ŠarikmužA - muži, rok narodenia 1979-1998ANDRITZ Humenné
13Michal KulikmužA - muži, rok narodenia 1979-1998ANDRITZ Humenné
14Ivo FedorcomužB - muži, rok narodenia 1969-1978ANDRITZ Humenné
15Jaroslav KarľamužA - muži, rok narodenia 1979-1998ANDRITZ Humenné
16Ján Bačišin ml.mužDorastenci - chlapci, ročníky narodenia 2001-20021. Atletický klub Humenné
17Maroš ŠándormužB - muži, rok narodenia 1969-1978Parchovany
18Oto GrošaftmužA - muži, rok narodenia 1979-1998Michalovce
19Michal IvančomužB - muži, rok narodenia 1969-1978ŠK Banské
20Michaela IvančováženaD5 - dievčatá, ročníky narodenia 2005-2006ŠK Banské
21Tamara IvančováženaD6 - dievčatá, ročníky narodenia 2003-2004ŠK Banské
22Marián KundratmužC - muži, rok narodenia 1959-1968Humenné
23Dianka KundratováženaD2 - dievčatá, ročníky narodenia 2011-2012 Humenné
24Martin KundratmužCH5 - chlapci, ročníky narodenia 2005-2006FK Humenné
25Miriama SklenčarováženaE - ženy, rok narodenia 1979-1998Dlhé nad Cirochou
26Ján BajkómužA - muži, rok narodenia 1979-1998Andritz Humenné
27Ľubomír HreškomužA - muži, rok narodenia 1979-1998Andritz Humenné
28Mária RarogováženaJuniorky - ženy, ročníky narodenia 1999-2000Humenné
29Vladislav ReichermužD - muži, rok narodenia 1958 a staršíTrebišov
30Peter JANKAJmužA - muži, rok narodenia 1979-1998Snina
31Terézia JANKAJOVÁženaD4 - dievčatá, ročníky narodenia 2007-2008Snina
32Marek LučkamužB - muži, rok narodenia 1969-19781.Ak Humenné
33Kamila ReicherováženaF - ženy, rok narodenia 1978 a staršieTrebišov
34Jozef KuľhamužA - muži, rok narodenia 1979-1998Andritz Humenné
35Damián LelkomužCH3 - chlapci, ročníky narodenia 2009-2010ZŠ Brekov
36Tobe Clinton JohnmužCH3 - chlapci, ročníky narodenia 2009-2010ZŠ Brekov
37Mihaľková IvanaženaD4 - dievčatá, ročníky narodenia 2007-2008ZŠ Brekov
38Štofej AdammužCH3 - chlapci, ročníky narodenia 2009-2010ZŠ Brekov
39Gašpar JakubmužCH3 - chlapci, ročníky narodenia 2009-2010ZŠ Brekov
40Gaži MartinmužCH3 - chlapci, ročníky narodenia 2009-2010ZŠ Brekov
41Michal DžadomužA - muži, rok narodenia 1979-1998ANDRITZ Humenné
42Jana ŠtefančíkováženaE - ženy, rok narodenia 1979-1998Humenné
43Miloslav HajasmužD - muži, rok narodenia 1958 a staršíVranov nad Topľou
44Zuzana OndovčákováženaE - ženy, rok narodenia 1979-1998Stropkov
45Dávid DurillamužA - muži, rok narodenia 1979-1998No-Tak bike team Stropkov
46Lucia BrehovaženaE - ženy, rok narodenia 1979-1998Zámutov
47Bianka PolovkovaženaD5 - dievčatá, ročníky narodenia 2005-20061 atleticky klub Humenne
48Marcel PolivčákmužA - muži, rok narodenia 1979-1998ANDRITZ Humenné
49Wincenty WojtasiewiczmužD - muži, rok narodenia 1958 a staršíTarnowiec
50Taavi SosamužCH3 - chlapci, ročníky narodenia 2009-2010Prešov
51Iboni SosaženaD1 - dievčatá, ročník narodenia 2013 a mladšiePrešov
52Aila SosaženaD5 - dievčatá, ročníky narodenia 2005-2006Prešov
53Daniel BarnišinmužA - muži, rok narodenia 1979-1998Humenné
54Peter LipčakmužA - muži, rok narodenia 1979-1998AS
55Jakub LipčakmužCH3 - chlapci, ročníky narodenia 2009-2010AS
56Michal ČerveňákmužA - muži, rok narodenia 1979-1998AC Michalovce
57PETER BAKAJSAmužA - muži, rok narodenia 1979-1998RAKOVEC NAD oNDAVOU
58Peter PiruchmužA - muži, rok narodenia 1979-1998Humenné
59Pavol OsifmužA - muži, rok narodenia 1979-1998Michalovce
60Peter BehunmužA - muži, rok narodenia 1979-1998Humenné
61Sebastián IhnátmužCH3 - chlapci, ročníky narodenia 2009-2010MICHALOVCE
62REGINA PITROVSKAženaF - ženy, rok narodenia 1978 a staršieTREBISOV
63Adam KmeťmužCH6 - chlapci, ročníky narodenia 2003-2004Ráztočno
64Monika TothovaženaF - ženy, rok narodenia 1978 a staršieKuzmice
65Jozef NikomužB - muži, rok narodenia 1969-1978Hermanovce nad Topľou
66Ján JurkomužDorastenci - chlapci, ročníky narodenia 2001-2002Hermanovce nad Topľou
67Gabriel OndičmužDorastenci - chlapci, ročníky narodenia 2001-2002Hermanovce nad Topľou
68Daniel BačamužA - muži, rok narodenia 1979-1998ANDRITZ Humenné
69Samuel HurtmužCH4 - chlapci, ročníky narodenia 2007-2008Remetske Hámre
70Eduardo SosamužA - muži, rok narodenia 1979-1998Prešov
71Samuel BreckomužJuniori - muži, ročníky narodenia 1999-2000GĽŠ Michalovce
72Tamara HajdučkováženaD4 - dievčatá, ročníky narodenia 2007-2008Humenné
73Bc.Róbert MAJDAmužB - muži, rok narodenia 1969-1978VRÚTKY-FEI STU Bratislava-Katedra Telekomunikáci
74Maroš BakmužA - muži, rok narodenia 1979-1998TJ UNITOP ŠKP Vranov nad Topľou
75Michal MiklamužA - muži, rok narodenia 1979-1998Rešov
76Daniel BačamužCH4 - chlapci, ročníky narodenia 2007-2008ZŠ Dargovských hrdinov Humenné
77Marián PolačkomužA - muži, rok narodenia 1979-1998Kamenica nad Cirochou
78Milan PolačkomužA - muži, rok narodenia 1979-1998Kamenica nad Cirochou
79Michala MolnárováženaE - ženy, rok narodenia 1979-1998ANDRITZ Humenné
80Ema BorščováženaD5 - dievčatá, ročníky narodenia 2005-2006Humenné
81Dominika KarchováženaE - ženy, rok narodenia 1979-1998Kickbox Bao Humenné
82Anton KarchmužB - muži, rok narodenia 1969-1978Kickbox Bao Humenné
83Marek KarchmužDorastenci - chlapci, ročníky narodenia 2001-2002Kickbox Bao Humenné
84Tomáš SakáčmužA - muži, rok narodenia 1979-1998Kickbox Bao Humenné
85Vladimíra HobľákováženaD3 - dievčatá, ročníky narodenia 2009-2010ZŠ Dargovských hrdinov Humenné
86Vladislav LipovskýmužB - muži, rok narodenia 1969-1978MBO Strážske
87Ján RohaľmužB - muži, rok narodenia 1969-1978MBO Strážske
88Iveta HudákováženaF - ženy, rok narodenia 1978 a staršieMBO Strážske
89Matúš TirpákmužA - muži, rok narodenia 1979-1998MBO Strážske
90Radoslav LipovskýmužB - muži, rok narodenia 1969-1978MBO Strážske
91Vratislav LipovskýmužC - muži, rok narodenia 1959-1968MBO Strážske
92Patrik VyšňovskýmužA - muži, rok narodenia 1979-1998MBO Strážske
93Radka LipovskáženaD5 - dievčatá, ročníky narodenia 2005-2006MBO Strážske
94Ľubomír LipovskýmužC - muži, rok narodenia 1959-1968MBO Strážske
95Pavol UličnýmužB - muži, rok narodenia 1969-1978MARAS team
96Veronika UličnáženaD4 - dievčatá, ročníky narodenia 2007-2008MARAS team
97Matej NovákmužA - muži, rok narodenia 1979-1998Spišská Nová Ves
98Michal NovákmužA - muži, rok narodenia 1979-1998Spišská Nová Ves
99Jana ForgáczováženaE - ženy, rok narodenia 1979-1998Andritz Humenné
100Zuzana MičákováženaE - ženy, rok narodenia 1979-1998Andritz Humenne
101Inge SchmalhofferovaženaE - ženy, rok narodenia 1979-1998Michalovce
102Katarína DubiakováženaE - ženy, rok narodenia 1979-1998MBO Strážske
103Simon DUBIAKmužCH4 - chlapci, ročníky narodenia 2007-2008Humenné
104Matej ŠpacaimužA - muži, rok narodenia 1979-1998Active life Košice
105Doninik PortamužCH4 - chlapci, ročníky narodenia 2007-2008Humenne
106Adam LangemužCH4 - chlapci, ročníky narodenia 2007-2008Presov
107Eva LangeženaE - ženy, rok narodenia 1979-1998Presov
108Gabriel MagyarmužA - muži, rok narodenia 1979-1998MBO Strážske
109Martin NemecmužA - muži, rok narodenia 1979-1998Humenné
110Peter MurinčákmužB - muži, rok narodenia 1969-1978Humenné
111Matúš SterankamužCH3 - chlapci, ročníky narodenia 2009-2010ZŠ Hrnčiarska, krúžok Malí florbalisti
112Timea SterankováženaD2 - dievčatá, ročníky narodenia 2011-2012 ZŠ Hrnčiarska
113Alex TaňkošmužCH5 - chlapci, ročníky narodenia 2005-20061.atleticky klub Humenne
114Juraj BumberamužB - muži, rok narodenia 1969-1978Trebišov
115Igor stefanženaD3 - dievčatá, ročníky narodenia 2009-2010Za hrnciaska
116Viktor HadvabmužCH4 - chlapci, ročníky narodenia 2007-2008Guľaš klub Snina
117Marcel HadvabmužB - muži, rok narodenia 1969-1978Guľaš klub Snina
118Richard stefanmužD1 - dievčatá, ročník narodenia 2013 a mladšieKochanovce-ms
119Renata SchnurerováženaF - ženy, rok narodenia 1978 a staršieMichalany
120Dominik SopkomužA - muži, rok narodenia 1979-1998TJ Obal Servis Košice
121Tatiana PristašováženaF - ženy, rok narodenia 1978 a staršieStrážske
122Arthur KassayženaD6 - dievčatá, ročníky narodenia 2003-2004Zs Kudlovská Humenné
123Martin KaroľmužCH3 - chlapci, ročníky narodenia 2009-2010Kochanovce
124Vanesa KaroľováženaD2 - dievčatá, ročníky narodenia 2011-2012 Kochanovce
125Peter ImrichmužD - muži, rok narodenia 1958 a staršíSoľ